Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A. posiada 70 letnie doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję rynkową. W związku z rozwojem naszego przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatki/a na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SEKRETARIATU ZARZĄDU

Główne obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów oraz korespondencji sekretariatu Zarządu,
  • koordynacja i prowadzenie terminarza spotkań Zarządu,
  • organizacja i koordynacja spotkań wizyt konferencji zebrań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • weryfikacja edycja formatowanie dokumentów i redagowanie pism na potrzeby Zarządu,
  • przygotowywanie na potrzeby Zarządu materiałów i prezentacji na spotkania oraz notatek ze spotkań,
  • utrzymywanie kontaktów z partnerami biznesowymi i instytucjami współpracującymi z organizacją,
  • dbałość o wizerunek firmy,
  • obsługa kasy głównej Spółki oraz transakcji gotówkowych,

Wymagania:

  • co najmniej 5 letni staż pracy zawodowej,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność planowania i raportowania wyników,
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów, systematyczność i konsekwencja w działaniu,
  • dobra znajomość obsługi komputera i MS Office,
  • znajomość obsługi Enova będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych skaner fax xero itd.
  • umiejętność poruszania się i obsługi social mediów FB Instagram itd.
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pełny etat,
  • premie uzależnione od osiągniętych wyników,
  • pakiet benefitów np. karta multisport,
  • pełne wdrożenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia,
  • telefon,

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
  • kopie dokumentów poświadczających dodatkowe umiejętności i kwalifikacje,
  • referencje,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i niekaralności za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo karne lub skarbowe,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji przez Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr. 101 z 2002 z późn. zmian.).

Prosimy o Twoją opinię o PZRI S.A.

KLIKNIJ TUTAJ