PRZEDSIĘBIORSTWO ZMECHANIZOWANYCH ROBÓT INŻYNIERYJNYCH SA. z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i transportowej z siedzibą w Krakowie w związku z wolnym etatem pilnie poszukuje osoby na stanowisko:

DIAGNOSTA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH NA OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało wykonywanie badań technicznych pojazdów. Poszukujemy osoby solidnej, rzetelnej, lubiącej porządek, zdyscyplinowanej, otwartej na prace z Klientem.

Wymagania:

  • Aktualne i ważne uprawnienia diagnosty Stacji Kontroli Pojazdów,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (minimum 5 lat), mile widziane doświadczenie na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów,
  • umiejętności obsługi komputera i znajomości urządzeń diagnostycznych,
  • wiedzy z zakresu mechaniki pojazdowej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę + atrakcyjny system premiowy,
  • Szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 12 653 43 33

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883)