Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A. posiada ponad 60 letnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję rynkową. W ramach swojej działalności prowadzimy również Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, dysponującą nowoczesnym zapleczem diagnostycznym. Obsługujemy bardzo szeroki wachlarz pojazdów, od samochodów osobowych, przez autobusy, samochody ciężarowe, przyczepy, motocykle, aż po pojazdy zabytkowe.
W związku z dynamicznym rozwojem i ogromnym zainteresowaniem usługami Naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, poszukujemy pracowników na stanowisko:

DIAGNOSTA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH NA OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów diagnostycznych pojazdów
  • prowadzenie wszelkiej dokumentacji i rejestrów związanych z wykonywanymi badaniami
  • dbałość o stan techniczny i utrzymanie w wysokiej sprawności urządzeń stacji diagnostycznej
  • dbałość o wysoki poziom obsługi klienta

Od Kandydatów oczekujemy:

  • aktualnych uprawnień diagnosty Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności obsługi komputera i znajomości urządzeń diagnostycznych,
  • znajomości programu PATRONAT,
  • wiedzy z zakresu mechaniki pojazdowej,
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pełne wdrożenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji,
  • premie uzależnione od osiąganych wyników,
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,
  • pracę na nowych urządzeniach i w nowoczesnym obiekcie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
  • pakiet benefitów,

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 12 653 43 33

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883)