Aktualne oferty pracy

1) OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO

Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat lub umowa zlecenie

Rodzaj umowy: Na czas określony

Minimalne doświadczenie: 3 lata

Wykształcenie: Minimum zawodowe

Branża: Budowlana

Opis stanowiska:

  • obsługa żurawi samochodowych na terenie Krakowa,
  • prowadzenie ewidencji pracy żurawi,
  • dbanie o powierzony sprzęt oraz wykonywanie bieżących konserwacji dźwigu, drobnych napraw,

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Operator Dźwigu Samojezdnego,
  • uprawnienia do obsługi żurawia samojezdnego IIŻ,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • mile widziana znajomość branży budowlanej i mechanicznej,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w PZRI S.A. w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • stałą pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia),
  • pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • możliwość finansowania przez firmę niezbędnych szkoleń,
  • świadczenia w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne itp.),
  • jednozmianowy system pracy 7.00-15.00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: baza@pzri.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w PZRI S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. z 2002r., poz.101, nr. 926).

2) ELEKTRYK - KONSERWATOR

Branża: Elektryczna

  • koserwacja żurawi samochodowych, wózków widłowych oraz ich ewidencja napraw,
  • montaż, konserwacja instalacji oświetleniowych,
  • konserwacja rozdzielni elektrycznych SN,
  • przeprowadzanie okresowych pomiarów elektrycznych na terenie bazy i ośrodka wypoczynkowego,
  • diagnozy usterek i fachowe wykonywanie napraw instalacji elektrycznych,
  • wykonywanie drobnych napraw elektrycznych przy maszynach oraz pojazdach samochodowych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Elektryk - Konserwator,
  • uprawnienia do konserwacji dźwignic (E II i M II),
  • uprawnienia SEP Grupa 1 (eksploatacja + dozór),
  • mile widziana znajomosć branży elektromechanicznej,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: baza@pzri.pl

Nr konta bankowego

Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A.
 Kraków,
ul. Płk Stanisława Dąbka 2
nr konta: 1910 1048 2124 0369 9278 0004

Dane adresowe

Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S. A.
ul. Płk Stanisława Dąbka 2,
Kraków 30-832

12-653-43-33

infopzri@op.pl